Vyhledávání
Image 0 -
Image 1 -
Image 2 -
Image 3 -
Novinky
Spuštení nových stránek
Připravili jsme pro vás nové internetové stránky, jejichž součástí je také e-shop, který nabízí kancelářský nábytek, školní nábytek, čalouněný nábytek, kovový nábytek a prodej nábytku dalších druhů. 19.03.2012
Novinky k odběru

Třídílná tabule magnet,křída,keramika

Cena vč. DPH: 17 182,24 Kč
Dostupnost:4 týdny
Cena bez DPH: 14 200,20 Kč
Záruka: 24 měs.
ks koupit
Tyto třídílné tabule je možné volit v provedení pro popis fixem, křídou a nebo kombinované. Rám tabulí je z eloxovaného hliníku v přírodním odstínu a tabule má kulaté plastové rohy. Dodávka tabulí obsahuje rovněž i montážní sadu pro upevnění na stěnu. Tabule lze upevnit na stěnu a nebo zvedací systém nový nebo stávající. Tabule lze potisknout dle požadavku. Je možné také vyrobit tabuli TRIPTYCH v rozměru a kombinaci povrchů včetně potisku přesně podle vašich představ.

Tyto třídílné tabule je možné volit v provedení pro popis fixem, křídou a nebo kombinované. Rám tabulí je z eloxovaného hliníku v přírodním odstínu a tabule má kulaté plastové rohy.
Dodávka tabulí obsahuje rovněž i montážní sadu pro upevnění na stěnu.
Tabule lze upevnit na stěnu a nebo zvedací systém nový nebo stávající.
Tabule lze potisknout dle požadavku.
Je možné také vyrobit tabuli TRIPTYCH v rozměru a kombinaci povrchů včetně potisku přesně podle vašich představ.

Tento typ tabulí je třeba v případě zájmu o upevnění se zvedacím systémem o tento systém doplnit, neboť v případě tabulí Triptych je cena za zvedací stojan oddělena zvlášť od samotné tabule. Tento systém je konstruován pro ukotvení do stěny nebo jako pojízdný na čtyřech kolech.
Tabule se při zvedání nepříčí ve vodících lištách a díky použití valivých ložisek a řetězového převodu se lehce zvedá a spouští i při uchopení mimo střed tabule.
Stojan je krytován laminovanou DTD s plastovou ABS hranou, standardně v dezénu světlý buk.
Po dohodě je možné krytování stojanu v dezénu dle požadavku.
Zvedací systém nevyžaduje údržbu.

Ceny jsou pouze informativní. Dle velikosti objednávky je lze dojednat individuálně.