Křesla,Lavice,Židle 2.Jakost

Třídit podle:
Dřevěna kuchyňská židle - Pisa (2.jakost)

Dřevěna kuchyňská židle - Pisa (2.jakost)

Dřevěná kuchyňská židle z kvalitního tvrdého dřeva a mořením ořech nebo přírodní. Čalouněný sedák s možností výběru potahové látky dle nabídky. Nevhodná do zátěžových prostor. Kostra židle má drobné oděrky, vzniklé nevhodnou přepravou. Pro průměrně zručného člověka je snadno opravitelná.

284,00 Kč
315,00 Kč
Chromovaná kuchyňská  židle Tulipán (2.jakost)

Chromovaná kuchyňská židle Tulipán (2.jakost)

Chromovaná kuchyňská židle s jednoduchým chromovaným opěrákem a čalouněným sedákem. Výběr látek dle nabídky. Jedná se o zboží druhé jakosti, na kovové konstrukci mohou být jemné škrábance čí jiné drobné poškození.

318,00 Kč
352,80 Kč
Kovová kuchyňská židle - Venus(2.jakost)

Kovová kuchyňská židle - Venus(2.jakost)

Kovová kuchyňská židle s čalouněným sedákem v potahových látkách dle nabídky. Možné varianty chrom, zlatá, černá a bílá.Zboží druhé jakosti s drobným poškozením na konstrukci židle.

318,00 Kč
352,80 Kč
Kovová jídelní židle 106 (2.jakost)

Kovová jídelní židle 106 (2.jakost)

Kovová jídelní židle s čalouněným sedákem. Potahové látky dle nabídky. Provedení kostry chrom, zlatá. Kompaktní lehké provedení jídelní židle. Tato židle svou konstrukcí není vhodná na dřevěné a jiné měkké podlahy protože její šikmé nohy by je mohly poškodit. Jedná se o zboží 2. jakosti s drobnými oděrkami nebo jiným poškozením na konstrukci židle.

341,00 Kč
378,00 Kč
Jídelní židle 73  (2.jakost)

Jídelní židle 73 (2.jakost)

Jednoduchá kovová jídelní židle s čalouněným sedákem. Potahové látky dle nabídky. Provedení kostry chrom nebo aluminium. Jednoduché provedení s důrazem na nízkou pořizovací cenu. Jedná se o nové zboží které je mírně poškozeno, oděrky nebo jiná drobná poškození na konstrukci.

341,00 Kč
378,00 Kč
1